Ashly Baby & Kids


Alt Kategoriler

Wave Bebek ve Çocuk Yatağı

Wave Bebek ve Çocuk Yatağı

Bir bebek yatağında olması gereken tüm özellikleri Wave'de bulabilirsiniz.Üst katman yumuşaklığıyla ..

3.320,00TL
Variostyle Visco Kids - Çift Taraflı Visco Yatak

Variostyle Visco Kids - Çift Taraflı Visco Yatak

Bebek ve Çocuk yatağı olarak daha iyisi yok ! Üst düzey konfor ve anti alerjik kılıfıyla güvenli, ra..

5.430,00TL
Reflü Baby - Bebek Yatağı

Reflü Baby - Bebek Yatağı

Doğum sonrası bazı bebeklerde yemek borusu kaslarının gelişme sürecine bağlı olarak reflü oluşabilir..

395,00TL
Viscomfort Kids - Visco Çocuk Yastığı

Viscomfort Kids - Visco Çocuk Yastığı

Bebeklik çağı sonrası, çocuklarda uyku konforunu arttıran viscomfort kids ile tanışın.Özel hava kana..

530,00TL
Viscostyle Kids - Terletmeyen Visco Yastık

Viscostyle Kids - Terletmeyen Visco Yastık

Özellikle bebeklik çağı sonrası çocuğunuza kullanmanız için tasarlandı. Klasik çocuk yastığında..

530,00TL
Salutary - Hamile Yastığı

Salutary - Hamile Yastığı

Geceleri aniden bacak ve kasıklara giren kramplar hamilelik dönemini kabusa çevirebilir. Hamile ..

290,00TL
El Örgüsü Bebek Hırka

El Örgüsü Bebek Hırka

Bebeklerinizin hassas tenine uygun organik iplikler kullanılmaktadır.El örgüsüdür.18-24 aylık bebekl..

300,00TL
El Örgüsü Mavi Bebek Hırka

El Örgüsü Mavi Bebek Hırka

Bebeklerinizin hassas tenine uygun organik iplikler kullanılmaktadır.%50 Bambu %50 PamukEl örgüsüdür..

330,00TL
El Örgüsü Pembe Hırka

El Örgüsü Pembe Hırka

Bebeklerinizin hassas tenine uygun organik iplikler kullanılmaktadır. El örgüsüdür. 18-24 aylık bebe..

350,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Bebek ve Çocuk Yatakları

Bebekler 2 yaşına kadar hayatlarının %50'sini yatakta geçirirler. Çocuklar için de güne dengeli ve sağlıklı başlamanın şartı iyi bir uyku uyumaktan geçer. Bu nedenle bebeğinizin veya çocuklarınızın yatak seçiminin güvenli olduğundan ve büyüme ve gelişmelerini desteklediğinden emin olmanız önemlidir.

Bebekler İçin En İyi Yatak Seçimi Nasıl Olmalı?

Bebekler için doğru yatak seçimi bebeğin zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı gelişebilmesi ve rahat bir uyku uyuyabilmesi için oldukça önem arz eden bir konudur. Dolayısıyla bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik yatak seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar vardır.

  • Yatağın doğru ölçü ve boyutlarda olması
  • Yatağın üretiminde kullanılan malzemelerin toksik olmaması
  • Baza ve karyolanın yatağa uygunluğu
  • Yatağın Antibakteriyel ve Hipoalerjenik özellikte olması
  • Ergonomik yapısı
  • Visco Elastik yüzeye sahip olması

Bebeğiniz için uygun boyut ve ölçülerde yatak seçimi en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Bebeğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bir yatağın bebeğin hareketlerini kısıtlamayan ölçülerde olması gerekmektedir.

Bebek yatağının üretiminde kullanılan malzemelerin toksik kimyasallar içermemesi gerekir. Çünkü toksik kimyasallar bebeğin bakteriyel ve alerjik reaksiyonlara maruz kalmasına neden olur. Ayrıca bebeğin rahat ve konforlu bir uyku uyuyabilmesi için yatağın vücut basıncını optimize ederek kan basıncını düzenleyen ergonomik yapıda olması gerekir.

Bebek yatağının yumuşak özellikte olması ve bebeğin vücut hatlarını doğru biçimde kavraması kesintisiz bir uyku düzeni için önemlidir. Visco elastik malzemelerden üretilmiş bir bebek yatağı ise bebeğin rahat edebilmesi için tüm özelliklere sahiptir. Konfor ve rahatlık açısından oldukça kullanışlı olan Visco yataklar, içerisinde bulundurduğu hafıza gözenekleri sayesinde ısıya ve bedensel ağırlığa bağlı olarak vücut için en doğru şekli alarak bebeğinizin yatış pozisyonunu korur.

Ashly Bebek ve Çocuk Yataklarının Özellikleri

Ashly bebek ve çocuk yatakları, bir yatakta olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Purotex teknolojisine sahip %100 pamuksu yüzeye sahip probiyotik kılıf, bebek ve çocukları bakteri ve toz akarlarına karşı %100 korurken hipoalerjenik özelliği astım ve alerjik reaksiyonları engeller.

Ashly sünger yataklarda bulunan visco elastik sünger, katmanlar halinde ayrı ayrı tasarlanmış olup hava geçirgenliği maksimum düzeydedir. Vücut hatlarını saran üst katman yumuşak yapısıyla bası bölgelerindeki direnci en aza indirir. Orta katman, üst katmanın yumuşaklık dengesini optimize ederek aşırı gömülmeyi engeller. Alt katman ise omurgayı destekleyerek güvenli ve kesintisiz bir uyku deneyimi sunar. Özellikle yenidoğan bebekler için özel olarak geliştirilen Ashly yataklarda kusma, reflü, terleme gibi rahatsızlıkların önüne geçebilir yenidoğan bebeklerin huzurlu ve konforlu uyku ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Ashly Bebek ve Çocuk Yatağı Modelleri

Bebek ve çocuk yatağı ihtiyaçlarınızda Ashly'de çeşit çeşit yatak modellerinden yastık ve kılıflara kadar birçok ürün mevcuttur.

Özellikle bebeklerde sıklıkla görülen kusma, reflü ve terleme gibi rahatsızlıklar engelleyen Ashly Reflü Baby yatak, bebeğiniz için güvenli bir yatış deneyimi sunarken Wave Bebek ve Çocuk yatağının yumuşak dokuya sahip %100 pamuk kumaştan üretilen kılıfı sıvı geçirmez özelliğe sahiptir. Dolayısıyla herhangi bir sıvının yatağın içine nüfus ederek nemlenmesine ve küf oluşmasına izin vermez.

Bebek ve çocuk yatakları dışında hamile kadınlar için de ergonomik ürünler geliştiren Ashly, hamilelik döneminde ortaya çıkan bel ağrısına karşı geliştirdiği Salutary Hamile yastığı ile gece boyunca oluşan bel ağrılarını ortadan kaldırıyor.

Siz de Ashly’de ihtiyacınıza uygun fiyat ve çeşitli taksit seçeneklerine sahip Ashly Baby & Kids kategorisindeki bebek ve çocuk yatağı modellerini incelemeye başlayabilir, rahat ve güvenli bir uykuyu Ashly kalitesinde yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla