Uykunun geleceğine
hoş geldiniz.

Viscomfort - Terletmeyen Visco Yastık

Ürünün paketini açarken ürüne zarar vermemeye özen gösteriniz. Ürünü vakum paketinden çıkardıktan sonra,

eski formuna 1 saat içinde ulaşacaktır. Kullanmadan önce 1 saat beklemeniz önerilir.

Ürün Tanımı

Viscomfort yastığınız , açık hücreli visko elastik malzemeden üretilmiştir. Dökme yastıklardan farklı olarak ürün hava alabilme özelliğine sahiptir.

Üründe bulunan hava kanalları hava sirkülasyonu sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Böylece ısı birikimi engellenerek terlemenin önüne geçilir.

Visko elastik sünger yastığınız medikal cihaz normlarına uygun olarak üretilmektedir.

insan sağlığına zararlı ağır metaller içermemektedir.

Oeko Tex sertifikası mevcuttur.

 

Özellikler

Boyun bölgesini kavrayarak, boynun boşlukta kalmasını böylece ağrı oluşmasını engeller,

Hava kanalları daha konforlu bir yatış sunar. Sağa veya sola dönüşlerde, visco elastik malzeme kısa zamanda eski formuna dönerek boyun boşluklarını hızlı bir şekilde tekrar doldurur.

Bu dikkat edilmesi gereken bir özelliktir.

 

Yıkama Talimatı :

Sünger kısım çamaşır makinesinde yıkamaya uygun değildir.

 

Garanti Kapsamı :

Sünger ve Kılıf olarak ürününüz, üretimden kaynaklanan hatalara karşı  2 yıl garanti kapsamındadır. Garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlar.

 

420,00TL (KDV Dahil)

Sepete Ekle

Sıkça Sorulan Sorular

1. Yatakların yazlık kışlık ayrımı var mı?
Ürünlerimiz tek taraflı kullanıma uygundur, yazlık kışlık ayırımı yapılmasına gerek yoktur.
2. Özel ölçü yatak yapıyor musunuz?
Yataklar özel ölçülerde hazırlanabilir. Bunun için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
3. Yatağı nasıl temizleyebiliriz?
Ürünün kılıfı fermuarlı ve çıkarılabilir özelliktedir. Çıkardıktan sonra 30’C de hassas yıkama yapılabilir veya kuru temizleme ile temizlenebilir. Kurutma makinesine atılmasını tavsiye etmiyoruz. Sererek kurutulmasını öneririz.
4. Yatağımızı paketinden çıkardıktan sonra ne zaman kullanabiliriz?
Ürününüz vakumlanmış ve silindir haline getirilmiş olarak teslim edilmektedir. Bu sebeple tüm ambalajlarını çıkardıktan sonra maksimum 4-24 saat içerisinde olması gerektiği formuna dönecektir. İlk 2 saat geçtikten sonra ürününüzü kullanabilirsiniz.
5. Bel ağrılarım var, seçeceğimiz yatak yumuşak mı yoksa sert mi olmalı?
Omurga sağlığı için omurganın doğal pozisyonunu koruyan yataklar tercih edilmelidir. Sert yataklarda bel boşluğu oluşur ve göbeğiniz belinize baskı yaparak sabah bel ağrısı ile uyanmanıza sebep olur. Çok yumuşak veya çok sert yataklar sağlıklı bir uykunun oluşmasını engeller. Tüm yataklarımız fazla gömülmeye sebep olmayan yumuşaklıkta veya bel ağrısını yaratmayacak şekilde uygun sertlikte üretilmektedir.
6. Ürünlerinizin garanti kapsamı nedir?
Ürünlerimiz üretimden dolayı oluşacak hatalara karşı 10 sene garanti kapsamındadır.
7. Üretimden dolayı oluşacak olan hatalar nelerdir?
Ürünün elinize ulaştığında kılıfının yırtık olması, fermuarının bozuk olması, 10 sene içinde sünger kısmında kesimlerinden dolayı yırtık oluşması, süngerin çökmesi, üretim kaynaklı hatalardır. Daha detaylı bilgi için destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
8. Eşim ve ben farklı kilolardayız buna göre yataklarımızı nasıl seçebiliriz?
Yatakların taşıma kapasitesi, 200kg ‘a kadardır . Daha yüksek ağırlıklar için iletişime geçebilirsiniz. Not : Çift kişilik yataklarda bu kapasite ayrı ayrı düşünülmelidir. Eşlerin ikisi de ayrı ayrı 200kg ağırlıkta olabilir.
9. Eşim ve ben farklı yumuşaklıktaki yatakları tercih etmek istiyoruz bu mümkün müdür?
Eşler farklı farklı modellerde, ölçülerine uygun tek kişilik yatakları tercih edebilirler, fabrikamızda birleştirme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için satın alım sonrası iletişime geçebilirsiniz. Farklı ölçüler için yine destek ekibimiz yardımcı olacaktır. Yataklar, içerisinde yay barındırmadığı için modellerin farklı olması herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Gerekli birleştirmeler sonrası tek kılıf ile ürün size teslim edilecektir. Dilerseniz ayrı ayrı iki model birleştirilmeden de ayrı iki kılıf ile hazırlanabilmektedir.
10. Özel olarak isteğe göre model üretilebilir mi ?
İsteğe özel yatak modeli üretilebilmektedir. Bunun için detaylarınızı destek ekibimiz almakta ve size özel yapılan çizimler gönderilmektedir. Ardından model satın alınmaya karar verildi ise havale ödemesinden sonra ürününüz üretime başlanarak en kısa sürede size ulaştırılacaktır. Özel üretim yatakların termin süreleri sitemizdeki modellerden biraz daha uzun sürebilir.
11. Ashly ürünlerini diğer yataklardan ayıran özellikler nedir?
Ashly bir SPM Sünger markasıdır. SPM Sünger medikal hasta yatağı üretiminde Türkiye’nin tek firmasıdır. Ürünler 24 saat yatan ve hareket kabiliyeti olmayan hastaların kullanımına uygun tasarlanmaktadır. Ev yataklarında da aynı özellikler gözetilerek, yüksek kalite, ve medikal cihaz normlarına uygun süngerler kullanılmakta ve katmanların birleşimi su bazlı yapıştırıcılarla sağlanmaktadır.
Tasarımlar tamamen vücut anatomisine uygun olarak yapılmakta ve medikal sektördeki yılların tecrübesi ev yataklarımıza da aktarılmaktadır.

Duruş, oturuş ve hareket kabiliyeti insan yaşamının olmazsa olmazı...

Omurga sağlığı, yaşam kalitesini doğrudan etkileyen unsurların başında geliyor. Dolayısıyla omurga sağlığında meydana gelen herhangi bir sorun, gündelik yaşama olumsuz yansırken geleceğe dair negatif algıları da beraberinde getirebiliyor.

Sağlıklı uykuyu

bir kutuya sığdırdık

aaaaa
Ashly kullanıcıları ne diyor?
Kullanıcı deneyimlerine göz atın.
Whatsapp Sipariş