Ashly Marine


Alt Kategoriler

Viscotop Sea - Yat ve  Tekne Yatağı

Viscotop Sea - Yat ve Tekne Yatağı

Yat ve tekneler için üretilen Viscotop Sea Yatak evdeki uyku konforunun daha fazlasını sizlere sunuy..

10.560,00TL
Anchora - Yat Yatağı

Anchora - Yat Yatağı

Yat ve tekneler için özel olarak ürettiğimiz ürünümüz size, antibakteriyel, antialerjik, su geçirmez..

4.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Ashly Tekne ve Yat Ürünleri

Özel yatak tasarımı ve üretimi konusunda pazar lideri konumunda olan Ashly Bedding Marine sektöründe özel yat, tekne ve gemi türü araçlara yatak hizmeti vermektedir.

Ashly marka özel yapım gemi ve tekne yatakları, gerçek visco sünger yatak deneyimini evinizin rahatlığında, denizde yaşamanıza olanak sağlar.

Ashly gemi ve tekneler için alışılmışın dışında konfor ve kalitede ürettiği visco elastik sünger yatak modelleriyle yatak katmanları arasında ventilasyonu sağlar ve vücut yapınızı destekler. Deniz ortamında rahat ve ferah bir uyku uyumanız için tasarlanan Ashly tekne ve yat ürünleri isteğe göre özel ölçü ve şekillerde üretilmektedir.

Ashly Tekne ve Yat Ürünleri Özellikleri

Deniz tutkunları için tasarlanmış Viscotop Sea gemi ve tekne yatağı, üst tabakasında açık hücreli jel visko elastik süngeri sayesinde vücudun doğru pozisyonu almasını sağlar ve bası noktalarında oluşabilecek direnci azaltır.

Marine şartlarına uyumlu yapısı sayesinde uzun deniz yolculuklarında korozyona karşı dayanıklıdır. Antibakteriyel katmanı uzun süreli hijyen sağlar ve koku yapmaz. Su geçirmez ve yanmaz özelliklere sahip kılıfla birlikte gelir.

Yat, tekne ve gemilerde sizin ve sevdikleriniz için kaliteli, kesintisiz bir uyku sağlar. Ashly Anchora yat yatağı, rahatlık ve şıklıktan da ödün vermeyen özel ölçü ve şekillerde visco elastik malzemeden üretilen bir yatak modelidir. Antialerjik, antibakteriyel, su geçirmez ve yanmayan kılıfı, yatağı nemden, bakterilerden ve korozyondan korur. Uyku esnasında sırt ve boyun kısımlarınızı destekleyerek uykudan maksimum konfor elde etmenizi sağlar.

Ashly yat ve tekne yatakları inovatif tasarımıyla tekne ve yatlarınızda premium bir görünüm ve yüksek konfor sağlar. Katmanlar arasındaki hava sirkülasyonu bakteri ve mikrop barındırmaz. Deniz şartlarıyla birebir uyumludur. Sağlığınız için lisanslı visco jel malzemeden üretilen Ashly tekne ve yat ürünleri, deniz tutkunlarının en büyük şikayetine ortopedik çözümler üretmiştir. Gemi, tekne ve yatlar için üretilen Ashly Viscotop Sea ve Anchora yatak mükemmel konfor ve sağlıklı bir uyku için tasarlanmıştır. Vücut ısınız ve ağırlığınız ile bedeninizin şeklini koruyarak omurgayı kusursuz destekler ve kan dolaşımına katkı sağlar.

Siz de Ashly’de ihtiyacınıza uygun fiyat ve çeşitli taksit seçeneklerine sahip Ashly tekne ve yat ürünleri kategorisindeki tekne, yat ve gemi yatağı modellerini incelemeye başlayabilir, rahat ve güvenli bir uyku deneyimini Ashly kalitesinde yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla