Hakkımızda

Yılların Tecrübesi…

2004 yılında SPM Ltd Şti olarak İzmir’de kurulan firmamızın o yıllardan bu yana Türkiye’de medikal sektör adına ürettiği tüm yatak ve yastıklarda liderliği sürmesiyle verilen bir karar üzerine yola çıktık. Şirketin 12 senedir ihracat ve kalite yöneticisi olarak ve aynı zamanda PR görevini üstlenerek, aldığım eğitimler, yaptığım çalışmalar ve edindiğim tecrübelerin bir sonucu olarak Ashly Company firmasını hayata geçirdik.

Yoğun Ar-Ge Çalışmaları…

Medikal şilte üretimi yapmak zordur, bir dizi testler, raporlar, sertifikalar, eğitimler, denetimler, süreçler, çalışmalar, sonuçlar, veriler içermelidir. Bunların arasında en başta yer alması gereken vicdandır. Çünkü kullanıcı diye adlandırdığımız kesim, yatağa bağımlı, hareket kabiliyeti olmayan, bir sürü hastalıkla mücadele eden, hem kendiyle hem yakınlarıyla zor günler geçiren insanlardır. Burada birinci düşünülmesi gereken, ürünün ne kadar hızlı ve ne kadar az maliyetle üretilmesi gerektiği değildir. Burada hastanın ihtiyaçları düşünülür. Bu yüzden zordur medikal şilte üretimi yapmak, emeği, işçiliği çoktur. Tasarlanır, test edilir, hem hammaddeler, hem de bitmiş ürün test edilir. Sonuçlar uygun değil ise tekrar başa dönülür. Sayfa sayfa prosedürleri vardır, üst üste sünger koyup piyasaya sürmek değildir. Adım adım, uyulması gereken normlar, tıbbi cihaz yönetmelikleri vardır. Gecemiz gündüzümüze karışır. Ama yıllardır tek olmanın getirdiği sorumluluklar hiç unutulmaz.

Aynı Özen, Aynı vicdan, Aynı Tecrübe…

Medikal üründe hata kabul edilemeyecek standartlar vardır, uyulması zorunludur. Ev yataklarında böyle zorunluluklar olmamasına rağmen, aynı özenle, aynı vicdanla, aynı hammadde kalitesiyle, medikal yatak üretiminde kullanılan aynı standartlarla üretilir tüm yataklarımız. Tasarlanır, üretilir, test edilir. Tasarlanırken, yine kullanıcıların ihtiyaçları ön plandadır. En sağlıklı ve en konforlu hale getirmek için zor olanı yaparız. Gecemiz gündüzümüze burada da karışır.

Uzun Ömürlü Olmak…

Uzun ömürlü ürün üretmenin şartları kaliteden geçer. Amacımız kullanıcıya hem konfor sağlayan, hem yıllarca kullanabileceği ürünleri üretmektir. Bunun geri dönüşlerini yıllardır alırız.

Gerçekten İhtiyaç Olanı Sunmak

Ürünlerimizin hepsi aynı kalite standartlarında üretilir, farklı modeller farklı ihtiyaçlar için geliştirilmiştir. En pahalısı en iyisi anlamına gelmez. En iyisi; sizin en mutlu, en konforlu olduğunuz üründür. Daima size uygun ürünü bulabilirsiniz.

 

Ashly Team her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar…