Garanti İade Koşulları

Garanti Kapsamı

Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. İki yıl boyunca faturanızı saklamanızı önemle rica ederiz. Ürünlerin üzerinde seri numaraları yer almaktadır.

Bu seri numaralarını faturanızın üzerinde de görebilirsiniz. Seri numaraları ürün takibi için önemlidir. Bu sebeple herhangi bir sorununuz olursa bu seri numaraları ile biz geri dönüş yapabilirsiniz.

Garanti kapsamı içine giren durumlar 

Ürün kullanıcıya ulaştıktan sonra , nakliye de hasar meydana gelmiş ise , tutanak tutulmalı, bu tutanak nakliye firmasına imzalatılmalı ve bir nüshası ile birlikte arızalı ürünler aynı kargo şirketi geri gönderilmelidir. Nakliye esnasında meydana gelen hasarlar için tutanak tutulmamış hasarlı ürünler firmamız tarafından kabul edilmeyecektir.

Nakliye esnasında oluşmuş hasarların fotoğrafı çekilmeli ve tarafımıza gönderilmelidir.

Nakliye esnasında oluşabilecek  hasarlar

Nakliye esnasında paketin yırtılmış olmasından kaynaklı kılıfın kirlenmiş olması,

Nakliye esnasında Ürünün paketinin yırtılması ile birlikte üründe yırtık , delik gibi hasarlar meydana gelmiş olmasıdır.

Ürün kullanıcıya ulaştıktan sonra paketi çok dikkatli açılmalı, kesici aletler kullanırken ürüne değmemesine özen gösterilmelidir. Kullanıcı tarafından paket açılırken meydana gelebilecek herhangi bir kesici alet hasarı,

kullanıcı hataları kapsamına dahil olduğundan dolayı , garanti kapsamı içerisinde değildir.

Paket açıldıktan sonra , ürünün her tarafı kontrol edilmelidir , üretim esnasında meydana gelebilecek ürün kusurları aşağıda belirtilmiştir ;

Dikiş hataları: Kılıfın dikiş yerlerinin sökük olması , dikiş gereken bazı bölümlerin unutulması. (Bu gibi kusurların ürünün kullanıcıya ulaştıktan sonra 10 iş günü içinde firmamıza beyan edilmesi ve geri gönderilmesi gerekmektedir. Daha sonra kılıfın değiştirilirken veya ürünü şiddetli çekiştirilmesinden dolayı oluşabilecek hasarlar kullanıcı hatalarıdır, garanti kapsamına girmemektedir. )

Kılıfın elcik kısmının mevcut olmaması (bu gibi durumlarda ürün, kullanıcıya ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde  kılıfından dikkatlice ayrılarak firmamıza gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünün belirtilen spesifikasyonları karşılamaması :

Ürün ölçüsü, kılıf rengi, kılıf özellikleri, ürün modeli, gibi özelliklerin , müşterinin gönderdiği sipariş formundan farklı olması gibi durumlarda ürün garanti kapsamı içerisindedir.

Ürünün süngerinde meydana gelen çökme, firmamız tarafından 2 yıl garanti kapsamı içerisindedir. Bu gibi durumlarda süngerin üzerinde yazan seri numarası firmamıza iletilmeli ve ürünün veya ürünlerin fotoğrafları çekilerek tarafımıza geri gönderilmelidir.

Ürünün temizliği için gerekli bilgiler aşağıda verilmiştir, temizlik için aşağıdaki talimatlara uyulmadan yapılan işlemler için ürünler garanti kapsamında değildir.

Şilte:

Ürün el ile nemli bir bezle temizlemeye uygundur.

Sadece yumuşak ve alkolsüz deterjan kullanılabilir.

Şilte 134 ‘C de otokalvlanabilir, otoklavlama yapılırken ürün katlanmamalıdır ve 10 dakika süre boyunca 134’C de tutularak dezenfekte edilmelidir. 

Ağartıcı, Çamaşır suyu kullanılmamalıdır.

Kılıf için;

Yatak örtüsü, hafif, alkolsüz bir deterjan ve  bir bezle temizlenebilir.

Kontamine olursa, normal ev tipi deterjanlarla çamaşır makinesinde 95° C'de temizlenebilir.

Ütüleme kesinlikle yapılmamalıdır.

Narin kısımda Kurutma yapılabilmektedir.

Ashly Company